Mam do wynajęcia: Dom

Mam do wynajęcia

2 000 zł, 180 m2, Pszczyna - Os. Stara Wieś

PSZCZYNA - Stara Wieś - SUPER OFERTA- OFERTA PROMOCYJNA!  2000 zł/msc netto. DO WYNAJĘCIA WOLNOSTOJĄCY BUDYNEK - przy czym część domu (113,5 m2 powierzchni zabudowy) może być używana na usługi nieuciążliwe. W tym przypadku cena wynajmu wynosi 3000 zł/msc netto.

Oferujemy do wynajęcia komfortowe pomieszczenia w nowym domu (wysoki standard wykończenia wnętrz) o pow. 180m2. Dom zgodnie z Planem Zagospodarowanie przeznaczony jest do zamieszkania. Przypadku wykorzystania części domu na usługi, dom nadaje się na gabinety lekarskie, ponieważ spełnia on wymogi socjalno - sanitarne, ewentualne dodatkowe przeznaczenie to: biura, siedziby firm lub inna działalność.

Zaletą tej oferty jest to, że pomieszczenia znajdują się na jednym poziomie, mają właściwą wentylację mechaniczną, podłogi są antypoślizgowe, wymiary pomieszczeń mieszkalnych, łazienki, garażu i ciągów komunikacyjnych wewnątrz i na zewnątrz spełniają normy do poruszania się wózkami inwalidzkimi.

We wszystkich pokojach istnieje możliwość zamontowania umywalek.

Wewnątrz i na zewnątrz budynku jest okablowanie dla alarmu, dodatkowo zainstalowane są silne reflektory sterowane czujnikami ruchu. Okna i drzwi są o najwyższej klasie antywłamaniowej.

Teren wokół budynku jest wybrukowany, otwarty od strony wejścia. Posiada własny parking. Nieruchomość posiada dogodny dojazd, z dwóch stron. Zagospodarowanie reszty działki minimalizuje nakład na jej utrzymanie. A posadzona kolczasta roślinność ma za zadanie utrudnienie sforsowanie płotu. 

Oprócz znakomitej lokalizacji charakteryzuje się doskonałą infrastrukturą techniczną.

Budynek jest ocieplony, grubo ponad normę. Ma oszczędne i wygodne ogrzewanie podłogowe oraz 160 litrowy ocieplony zbiornik ciepłej wody z pompą obiegową i sterownikiem do zapobiegania skażeniem bakterią Legionelli.  Jest bogato wyposażony w gniazdka elektryczne.

Kształt domu i rozmieszczenie okien dają bardzo jasne pomieszczenia oraz długo i dużo słońca.


Ogród japoński w stylu Zen w atrium może działać uspokajająco i relaksująco.

Na powierzchnię 180,5m2 składają się: Garaż: 19,78m2; Pomieszczenie techniczne/pralnia: 7,27m2; Wiatrołap: 6,20m2; Hall: 16,34m2; Spiżarnia/pomieszczenie gospodarcze: 7,47m2; Komunikacja: 5,21m2; Trakt dzienny bez ścian działowych: 52,32m2 do dowolnego wykorzystania (w projekcie przewidziano - Kuchnia: 9,65m2; Jadalnia: 12,97m2; Pokój dzienny: 29,70m2); WC: 3,35m2; Korytarz: 14,10m2; Sypialnia: 16,62m2; Garderoba: 9,65m2; Łazienka: 10,43m2; Pokój: 11,51m2.


Cena wynajmu: 2000 zł/msc płatne z góry netto czyli plus wszelkie koszta związane z utrzymaniem nieruchomości (media, wywóz śmieci, ochrona, ubezpieczenia, serwisy, podatki etc).

Cena wynajmu waloryzowana będzie rocznie o wskaźnik inflacji podany przez GUS, z tym, że pierwsza waloryzacja nastąpi dopiero po upływie pierwszego roku wynajmu nieruchomości.Dodatkowe zdjęcia wraz z komentarzami można zobaczyć pod adresami:

Widoki: https://www.icloud.com/sharedalbum/pl-pl/#B16JtdOXmJHzG4J

Wnętrza: https://www.icloud.com/sharedalbum/pl-pl/#B165oqs3qmKn2U

Przeglądanie zdjęć wymaga dostępu do łącza min 1 mb/s i cierpliwości, ustawienia zabezpieczające przeglądarki mogą odmówić przejścia do galerii i ładowania zdjęć wtedy należy skopiować odsyłacz i wkleić w nowym tabulatorze lub stronie.

Zapraszam do oglądania: 604 992 450

 • Mam do wynajęcia: Dom
 • Mam do wynajęcia: Dom
 • Mam do wynajęcia: Dom
 • Mam do wynajęcia: Dom
 • Mam do wynajęcia: Dom
 • Mam do wynajęcia: Dom
 • Mam do wynajęcia: Dom
 • Mam do wynajęcia: Dom
 • Mam do wynajęcia: Dom
 • Mam do wynajęcia: Dom
 • Mam do wynajęcia: Dom
 • Mam do wynajęcia: Dom
 • Mam do wynajęcia: Dom

Dane kontaktowe

Agent prowadzący:
Wacław Kostrzewa
tel. 604 992 450
tel. 535 597 776

Formularz kontaktowy

Ilość wysłanych formularzy: 0
Ilość wyświetleń: 1850